Privátna gynekologická - pôrodnická ambulancia

Novinky

 

Vážené klientky, v termíne od 30.4.2024 do 6.5.2024 MUDr. Tibor Jankovský čerpá dovolenku. V ambulancii sa poskytuje, len akútna zdravotná starostlivosť. Bližšie informácie na recepcii ambulancie 0948368468.

- Príjmanie nových pacientiek

- Vykonávanie prietokov v 36 týždni tehotenstva s určením predpokladanej hmotnosti plodu

O nás

Spoločnosť Gyneka, s.r.o. je neštátna, gynekologicko pôrodnícka ambulancia, ktorá vznikla v roku 2005 s cieľom poskytovať pacientkám všetkých vekových kategórii nepretržitú starostlivosť v odbore gynekologia a pôrodníctvo a ultrazvuk v gynekologii a pôrodníctve na špičkovej úrovni. Nachádza sa v centre Trenčína, v blízkosti Fakultnej nemocnice s ideálnou dostupnosťou.

Prednosťou gynekologicko - pôrodníckej ambulancie Gyneka, s.r.o. je vysoko kvalitná, odborná starostlivosť v oblasti gynekológie a pôrodníctva s citlivým prístupom k problémom naších pacientiek a klientiek.
Ambulancia je vybavená modernou, medicínskou technikou, vrátane kvalitného, digitálneho, farebného ultrazvukového prístroja a kolposkopu, pomocou ktorých je možné vykonávať špecializované vyšetrenia v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane 2D/3D/4D ultrazvukov.

 

4D ultrazvuk 

Príjemné, klimatizované priestory gynekologicko pôrodníckej ambulancie poskytujú naším klientkám a pacientkám maximálnu diskrétnosť a komfort, v čakárni bezplatné wifi pripojenie a nápojový automat /káva, čaj, čokoláda, nealko nápoje/.
Ordinačné hodiny v dopoludňajších a popoludňajších hodinách, ako aj možnosť objednať vyšetrenie na dohodnutý čas, umožňujú prispôsobiť návštevu gynekologicko pôrodnickej ambulancie Vaším potrebám.
Vysoká úroveň zdravotnej starostlivosti je zaručená odbornou erudíciou personálu, ich klinickou praxou na gynekologicko pôrodníckej klinike Fakultnej nemocnice v Trenčíne.

 

Možnosť vyžitia nadštandatných podmienok k riešeniu Vaších problémov členstvom v Klube GYNEKA.


Výhody členstva:
  • prednostné vybavenie vyšetrenia na ambulancii
  • telefonické, prípadné písomné oznámenie výsledkov z Vašeho vyšetrenia
  • 50%-ná zľava z platených výkonov

 

Podmienky členstva:
  • uzatvorenie dohody o členstve v Klube Gyneka
  • úhrada ročného členského poplatku

Privátna gynekologicko pôrodnícka ambulancia Gyneka, s.r.o. je držiteľka certifikátu kvality ISO 9001:2000.


Gynekológia


Svojou náplňou gynekológia koncentruje komplexnú starostlivosť o ženu od adolescentného obdobia - po dovršení 15 roku života až po neskoré sénium.
Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každej klientke, starostlivý rozbor jej ťažkosti, detailne vyšetrenie a liečba s využitím najnovších poznatkov a metód v odbore. Zásadný význam prikladáme komplexnej preventívnej starostlivosti včasnou diagnostikou nádorových ochorení ženských orgánov.


Pôrodníctvo


Základným cieľom pôrodníctva je optimálna starostlivosť o tehotné ženy a ich plod tak, aby bola zabezpečená vysoká kvalita populácie. Takýto cieľ je významný nielen z hľadiska medicínskeho a etického, ale aj z hľadiska sociálneho a ekonomického.
Kolektív pracovníkov Gyneky, s.r.o., okrem vykonávania ambulantnej strostlivosti, dlhé roky pôsobil na gynekologicko pôrodníckej klinike FN Trenčín, pri poskytovaní liečebno preventívnej, ústavnej starostlivosti, čím získal široké vedomosti a zručnosti v odbore gynekológia a pôrodníctvo a napreduje v odbornom raste.
MUDr. Jankovský Tibor dlhodobo viedol poradňu pre rizikovú graviditu vo FN Trenčín.

MUDr. Jankovský Tibor
odborný ženský lekár

Telefón: recepcia 0948368468,  MUDr. Jankovský Tibor 0905743225
E-mail.: tibor.jankovsky@gyneka.sk
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti