Centrum jednodňovej gynekologickej starostlivosti

Alma FemiLift

Medicínske laserové centrum

Každá žena si zaslúži žiť plnohodnotný intímny život v každom veku.

Alma FemiLift je moderné, minimálne invazívne ambulantné riešenie na báze technológie CO2 laseru, ktoré poskytuje optimálnu starostlivosť pri rôznych ženských zdravotných problémoch. FemiLift je všestranné riešenie, ktoré lekárom umožňuje rýchlo a účinne ošetrovať rôzne ženské zdravotné problémy. Procedúra sa vykonáva ambulantne a nevyžaduje anestéziu ani čas na rekonvalescenciu, takže ženy sa hneď po zákroku môžu vrátiť k rutinnému životu a znovu nadobudnúť svoju sebadôveru.

Na dosiahnutie hlbokého tepelného účinku, ktorým sa stimuluje remodelácia vaginálneho kolagénu bez toho, aby dochádzalo k agresívnej ablácii, využíva FemiLift vysoký výkon technológie frakčného CO2 laseru. Táto technológia predstavuje zlatý štandard v oblasti liftingu a rejuvenizácie kože. Tento technologický prístup umožňuje využitie oveľa vyšších úrovni energie prostredníctvom dlhšieho trvania impulzu, čím sa dosahuje silné a účinné tepelné pôsobenie.

Výhody metódy Alma FemiLft:

- Rýchlé, jednotné ošetrenie

- Bezpečnosť, jednoduchosť a účinnosť

- Hygienické, jednorázové sondy

- Minimálne invazívne ambulantné ošetrenie

- Technológia CO2 lasera, klinicky overená, optimálna na remodeláciu kolagénu

MUDr. Jankovský Tibor
odborný ženský lekár

Telefón: recepcia 0948368468,  MUDr. Jankovský Tibor 0905743225
E-mail.: tibor.jankovsky@gyneka.sk
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti