Centrum jednodňovej gynekologickej starostlivosti

Novinky

  • vykonávanie zákrokov v odbore gynekológia a pôrodníctvo

 

  • vykonávanie zákrokov v odbore plastická a estetická chirurgia

Súkromná gynekologická klinika

Súkromná gynekologická klinika – Gyneka, s.r.o. začala poskytovať jednodňovú chirurgickú starostlivosť v odbore gynekológia a pôrodníctvo po vydaní licencie TSK vo februári 2012.

Špecializujeme sa na vykonávanie moderných, miniinvazívnych zákrokov a endoskopických operácii, ktoré sú radikálne, ale pritom natoľko šetrné, že ich pacientka absolvuje v ambulantnom režime, bez nutnosti hospitalizácie. Do domáceho prostredia odchádza po krátkom odpočinku po celkovej anestézii.

Jednodňová chirurgia, alebo one day surgery umožňuje výrazne skrátiť dobu pacientky v zdravotníckom zariadení, minimalizuje perioperačný stres a eliminuje riziko nemocničných nákaz.

Samozrejmosťou je individuálny, profesionálny a flexibilný prístup ku každej klientke, so zachovaním absolútnej diskrétnosti.

Všetky operačné výkony sú vykonávané vysoko erudovaným operačným tímom s mnohoročnými skúsenosťami v gynekologickej, pôrodníckej, endoskopickej, urogynekologickej a onkogynekologickej operatíve.

Vážime si naše pacientky, ktoré nám prejavili dôveru starať sa o to najcennejšie – vlastné zdravie. Práve preto neustále zvyšujeme kvalitu i rozsah našich medicínskych služieb podľa najnovších odborných a vedeckých poznatkov.

MUDr. Jankovský Tibor
odborný ženský lekár

Telefón: recepcia 0948368468,  MUDr. Jankovský Tibor 0905743225
E-mail.: tibor.jankovsky@gyneka.sk
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti